Telepreter Şirket Profili

Telepreter Nedir?

Çeviri Destekli Video Konferans Platformu

Telepreter geniş çevirmen havuzumuza erişim sağlamanızın yanı sıra herhangi bir dilden talep üzerine ardıl veya simultane tercüme hizmetleri alabileceğiniz ve çevrimiçi platformumuzda bulunan çevirmen veri tabanımızla içeriğinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde herhangi bir dile çevirebileceğiniz, bulut bağlantısı olan web tabanlı bir video konferans yazılımı tarafından desteklenen bir çeviri ve tercüme platformudur.

Kullanımı aşırı kolay. Etrafta dolaşa dolaşa yetkin ve müsait bir tercüman ya da çevirmen aramak yerine kaydolup bütün dil sorunlarınızı tek platformdan çözebilirsiniz. Web sitemize kaydolup, anında hizmet talep edebilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz.

Telepreter yazılımının nasıl kullanılacağı konusunda eğitimde sunmaktayız, Telepreter yazılımı için özel olarak hazırlanmış Telepreter Kılavuzumuzu talep edebilir ya da Youtube Kanalımıza girip ordan eğitim videoları izleyebilirsiniz. Telepreter platformuna www.telepreter.com web sitesini ziyaret ederek ve oturum açma düğmesine kayıt olabilir ya da panel.telepreter.com web sitesinden bireysel ya da kurumsal bir hesap oluşturarak kayıt olabilirsiniz. Video konferans ihtiyaçlarınız için simultane tercüme hizmetlerimizi alabilmek için öncelikle bir randevu talebi oluşturulmalıdır.

Çeviri Hizmetlerimiz
Hukuk ve Noter Çevirileri

Sözleşme Hukuku, Medeni Hukuk, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Vekaletname, Mahkeme Belgeleri, İş Teklifleri ve Sözleşmeleri, Çalışan-İşveren İlişkileri, Vaka Çevirileri, Ruhsat Çevirileri vb.

Ticari Çeviriler

Sözleşmeler, Raporlar, Patentler, İhale Belgeleri, Kuruluş Belgeleri, Fizibiliteler, Bildiriler, Şartnameler, Teklifler, Araştırma, Faaliyet Raporları, Faturalar, İrsaliye, Konşimento, Yetki ve İzin Belgeleri, Anketler, Ticaret ve Sanayi Odası Kayıt Belgeleri, Akreditifler, Sigorta Poliçeleri vb.

Teknik Çeviriler

Telekomünikasyon, Otomotiv, Optik, Enerji, Tarım, Gıda, Denizcilik, Yazılım ve Bilgisayar, Elektrik – Elektronik, Kimya, İnşaat, Tekstil Endüstrilerinde kullanılan teknik kataloglar, broşürler, projeler, sözleşmeler, kullanım kılavuzları vb.

Medikal Çeviriler

Hastaneler, İlaç Firmaları ve Sağlık Sektöründe faaliyet gösteren diğer kuruluşlar tarafından kullanılan kataloglar, broşürler, prospektüsler, tıbbi cihaz kılavuzları, teşhis raporları, iç iletişim belgeleri vb.

Hedefimiz

Telepreter’in hedefi, dünyanın önde gelen küresel dil ve iş çözümleri sağlayıcısı olmaktır. Müşterilerimizin şirketlerini geliştirmelerine ve hedeflerine küresel ölçekte ulaşmalarına yardımcı olmak için tüm coşkumuzu, bağlılığımızı ve yaratıcılığımızı kullanarak, bunu göstereceğiz. Dünyayı küçülteceğiz. Dil engelini aşıp herkesin hizmetlere ve ticarete erişmesini sağlayacağız

Şirket Hakkında

Dünya ekonomisi her yıl birbirine bağlı hale geliyor ve dünyanın dört bir yanında ki şirketler her yıl daha fazla profesyonel çevrimiçi tercüme ve çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Deneyimli uzman tercümanlarımız ve çevirmenlerimiz ile küreselleşme yolcuğunuzda size yardımcı olmak için talep üzerine ve zamanında yüksek kaliteli çalışmalar sunmak için hizmetinizdeyiz. Telepreter Ailesi olarak, video konferanslarınız, seminerleriniz, iş gezileriniz ve 40+dil ile özel istekleriniz için hazırlanmış çeviri ve yerelleştirme ile anında ardıl ve simultane hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hizmetlerimiz 7/24 her tür iş için mevcuttur. Online çevirmen ve tercüman havuzumuz ile bağlantılı olan ve her türlü dil hizmetine çok daha kolay ve hızlı bir şekil de erişmenizi sağlayan web tabanlı çeviri ve tercüme platformumuzu sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Telepreter platformu içinde barındırdığı 400’den fazla dil uzmanı tarafından desteklenmektedir. Talebe bağlı ve bulut tabanlı tercüme hizmetlerimiz son derece hızlıdır, size gereken ve istediğiniz donanıma sahip bir dil uzmanı bulmak bir dakikadan az sürer.

Ayrıca Telepreter platformunun ve hizmetlerimizin ücretsiz bir demosunu sunuyoruz. Ayrıca Youtube kanalımızdan Soru-Cevap oturumlarımıza göz atabilir ya da @infotelepreter.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.